Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1372 posty 1049 komentarzy

PRZYMUS – ZDRADA!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dobrowolność przeistacza się w przymus i szantaż. Chcą się wziąć za Polskie wojsko, żeby nikt już nie chciał nas bronić.

Najpierw załatwią służby mundurowe, medyczne i inteligencję, aby nie mogły stawiać oporu, ostrzegać i ratować ludności, a końcu dokonają likwidacji zbędnej ludności miejscowej.

Marcin Osadowski czyta komunikat (jest to informacja jawna wysłana 28 grudnia o godz. 18.33), którego autorem jest Dyrektor Departamentu Kadr MON Gabriel Brańka, w sprawie szczepień Covid-19. Realizując polecenie Ministra Obrony Narodowej Mariusza Błaszczaka informuję, że przyjęty przez rząd RP Narodowy Program Szczepień zakłada, że żołnierze Wojska Polskiego oraz funkcjonariusze pozostałych służb mundurowych, którzy wyrażą taką wolę, zostaną zaszczepieni w pierwszym etapie po pracownikach sektora ochrony zdrowia. Wojsko Polskie walczy ze skutkami epidemii od samego początku. Żołnierze m.in. wspierają seniorów, transportują leki i środki ochrony osobistej. Pracują w szpitalach oraz Domach Pomocy Społecznej. Niemal codziennie mają kontakt z osobami zakażonymi koronawirusem, lub z osobami znajdującymi się w grupie najwyższego ryzyka powikłań po zakażeniu. Oczywistym więc jest, że kierownictwu MON zależy, aby jak największa grupa żołnierzy poddała się szczepieniom przeciwko Covid-19. Ministerstwo rozpoczęło już określanie zapotrzebowania na szczepionki w siłach zbrojnych RP. Opracowanie szczepionek przeciwko Covid-19, które są bezpieczne i skuteczne, to długo oczekiwany punk zwrotny w walce z pandemią. Szczepionka jest ogromną szansą na uodpornienie społeczeństwa na zakażenie i zdobycie kontroli nad transmisją wirusa SARS CoV-2. Wdrożenie masowych szczepień przy wysokim procencie osób zaszczepionych spowoduje powrót do pełnej funkcjonalności całego państwa, w tym również sił zbrojnych RP.

Biorąc pod uwagę fakt, że jedynie szczepionki są w stanie zminimalizować ryzyko wystąpienia wirusa, podczas realizacji z punktu widzenia sił zbrojnych RP zadań informuję, że w 2021 roku tylko zaszczepieni żołnierze będą kierowani na kursy i szkolenia . W tym podoficerskie i oficerskie, a także na kursy kwalifikacyjne i doskonalące. W związku z koniecznością ograniczenia do minimum ewentualności wystąpienia tzw. ognisk zakażeń, w miejscach w których podjęcie efektywnego leczenia jest utrudnione, jedynie żołnierze, którzy poddali się szczepieniom, będą mogli w przyszłym roku uczestniczyć w misjach poza granicami kraju oraz będą wyznaczani na stanowiska służbowe poza granicami państwa. Dodatkowo, aby zachęcić jak największą grupę żołnierzy do szczepień, informuję, że fakt dobrowolnego szczepienia się jako środek zwiększający bezpieczeństwo żołnierza, a tym samym jego dyspozycyjność i zdolność do wykonywania zadań służbowych według projektowanych wytycznych, będzie miał wpływ na jego opinię służbową. Wszelkie informacje dotyczące programu szczepień jak i skuteczności mogą państwo znaleźć na stronie rządowej.

 

Więcej w filmie na kanale MOJA TOLERANCJA:

https://www.youtube.com/watch?v=K-of459XH1w

 

KOMENTARZE

 • Sprawdza się stara polska mądrość :
  "kijem tego, kto nie pilnuje swego"

  Wszyscy przyklejeni do telewizora nie mają najmniejszej świadomości tego co się dzieje i pierwsi polecą po szczepionkę
 • Autorka
  No przepraszam bardzo, obecnie mamy wojsko zawodowe i każdy chłop, który tam się pchał, nie robił tego celem obrony ojczyzny, tylko dla forsy, przywilejów, splendoru, darmowego mieszkania, itp. Nie ma przymusu i zawsze z tego wojska może wystąpić, zamiast zarabiać kasę na zabijaniu ludzi. Jak Pani myśli, te "misje" w Syrii, Afganistanie, Iraku, to są pieszczoty polskich żołnierzy z ludnością cywilną? Ma Pani jakiekolwiek złudzenia, że polski żołnierz, gdy dostanie rozkaz zabicia Pani z alternatywą kulki we własny łeb, zawaha się chociaż chwilę? Bo ja nie. A teraz co, renciści i emeryci mają ich bronić przed szczepionkami? Zwłaszcza w sytuacji, gdy oni sami polecą na te szczepienia jak knury do gówna? Niech lecą...
 • @Jan Paweł 09:46:14
  Tak naprawdę, pomijając ścierwomedialną propagandę, przecież nie wiemy, ile osób w niedzielę udało się zaszczepić i czym. To, że "polecieli po szczepionkę" nie wyklucza, że dostali np. sól fizjologiczną czy wodę destylowaną + lewe zaświadczenie, że się zaszczepili. U ludzi rzeczywiście zaszczepionych powikłania natychmiastowe będą starannie tuszowane a odległe - za 2 - 3 lata na tyle dyskretne, że nie będzie można przed sądem udowodnić ich związku ze szczepieniami. Prawdopodobnie w zastrzyk wpisana jest jakaś powolna, odroczona forma apoptozy komórkowej w postaci martwicy, demielinizacji, czy czegoś takiego. Wobec tych trutek powinno się przyjąć postawę niewiernego Tomasza, co też będzie nader trudne, bo nikt nie uzyska wglądu w protokoły sekcyjne otrutych.
 • @viridiana 14:41:30
  Ludzie zamordowani szczepionkami, w akcie zgonu będą mieli napisane, że umarli na choroby które mają w kartotekach w swoich przychodniach, tak jak teraz wszyscy którzy umierają na różnorakie choroby i w wypadkach, w akcie zgonu mają napisane że zmarli na k-wirusa.

  Jak pokazuje praktyka, w akcie zgonu można napisać wszystko.
 • @
  „Najpierw załatwią służby mundurowe, medyczne i inteligencję, aby nie mogły stawiać oporu, ostrzegać i ratować ludności, a końcu dokonają likwidacji zbędnej ludności miejscowej.”

  Warto się zastanowić czy jest nam potrzebna taka inteligencja. wojsko i medycy którzy nie potrafią zadbać o siebie?
  Skoro nie potrafią zadbać o siebie to jak oni mogą zadbać o Ciebie lub mnie?
 • @viridiana 14:41:30
  U Niny masz link w którym jest wyjaśnione jak będzie działała szczepionka (prawdopodobnie).
  Podobno jesteś lekarzem, więc łatwiej będzie ci zweryfikować zawarte tam informacje. W każdym razie przy pomocy szczepionek tzw wektorowych zostala uruchomiona samorozbiegająca się karuzela zakażeń.
 • @slapek 19:00:50
  Słuszne spostrzeżenie...
 • Szczepionka na Covid to śmierć duszy i ciała!!!
  Orędzie z dn. 28.12.2020 r.

  (…)

  Matka Boża:

  Matko, a co do tych szczepionek co nam tak refundują i namawiają masmedia z rządem na czele? Pytają twoje dzieci - J. B . zatroskana?

  Odpowiedź brzmi: Nie, nie, nie! To jest metoda szatańska, by zniewolić dzieci Moje, by potem kierować waszymi falami mózgowymi przez 5-G. Manipulowani będziecie jak manekiny, odczujecie zamęty w głowie, potem będą wam rozkazywać co macie robić. To zaprogramowany system bazy waszego DNA.
  I zmienią waszą tożsamość, to jest wszczepienie ciężkich metali, które nie są obojętne dla organizmu. Szczepionka oparta na abortowanych ciałach dzieci, wytworzy antyciała ofiarowane Lucyferowi. Czy jemu chcecie służyć?
  Walka z tym korona wirusem, tą metodą wyszczepienia rodzaju ludzkiego, to jest pewna śmierć duszy i ciała. Zabraniam.


  Ja Arka Przymierza skryję was w Moim Niepokalanym Sercu. Trwajcie w pokoju.
  Napisz: Moja niewolnico AMM od Apokalipsy - różyczko, duszo mistyczna, że świat idzie ku zagładzie.

  Jeśli mój lud w Królestwie Miłości Dwóch Serc nie upadnie na kolana, a szczególnie Episkopat Polski i jego Biskupi, Kapłani, nie mówiąc już o Rządzących tym krajem nad Wisłą, to duża pożoga idzie od wschodu i zachodu!!
  To grozi użyciem broni atomowej, która może dokonać spustoszenia totalnego, czarna ziemia, pustynia, pustkowie nie tylko w ludzkich duszach, sercach w rodzinach, którzy odeszli od wiary.
  Módlcie się kochane wybrane dzieci, by „Polska - Nowe Jeruzalem” ostała się w większej liczbie dusz, by granice Mojego Niepokalanego Serca i Najświętszego Serca Pana Jezusa Syna Mojego, Króla Polski nie zostały naruszone, a Straż Aniołów pod wodzą Świętego Michała Archanioła zachowała porządek w czasie oczyszczenia i broniła was.
  Nie mniej gniew Ojca Przedwiecznego jest bardzo duży. Te profanacje Eucharystii - Ciała Najświętszego Jezusa Chrystusa przez samych kapłanów, którzy dezynfekują swoje namaszczone, konsekrowane dłonie wszelkiego rodzaju płynami na spirytusie, ranią Ciało Najświętsze, które krwawi i jeszcze podają wiernym w maseczkach, obligując /do przyjmowania/ w wielu parafiach na brudne ręce.
  Znieważane są wizerunki Pana Jezusa i Moje - Jego Najświętszej Mamusi, św. JPII i Świętych, niszczone i łamane krzyże, oraz profanowane są w pełni, zakłócane nabożeństwa Mszy Świętej.
  Papież wasz rodak powtarzał to zawierzenie TOTUS TUUS MARYJA jak również Prymas Tysiąclecia Mąż Stanu kard. Stefan Wyszyński kandydat na ołtarze, postawił wszystko w tych trudnych czasach komunizmu, reżimu sowieckiego na Mnie Maryję, a teraz jest czas jeszcze trudniejszy.
  Wprowadzają globalizm, terror, chcą porządku wg nowego świata, gdzie idzie totalitaryzm, reguły ustalone przez masonów - pachołków szatana. Anty-kościół przeciw Kościołowi katolickiemu. Odpowiedzcie dzisiaj sami, co was tak zniewala?
  Wszelkie zło, chce ten ostatni bastion wiary jakim jest Polska, zniszczyć. I o dziwo, w tym maczają swoje ręce biskupi, kapłani, choć nie wszyscy, ale większość . Jaka jest wasza odpowiedzialność przed Bogiem Ojcem Wszechmogącym Tatusiem, Synem Człowieczym, Królem Polski, którego Imienia jest wam tak ciężko wymówić i wysyłacie / biskupi/ pisma, by kapłani tego IMIENIA KRÓL POLSKI pobożnie nie wymawiali i nie wyznawali.
  Mianowany Żywy Bóg Król Polski przyjął tą Intronizację z rąk pobożnego arcybiskupa Andrzeja D. [Dzięga, 31.10.2020 r. w Świebodzinie] oraz wybranego kapłana proboszcza księdza Ryszarda O. Pytam, dlaczego Episkopat Polski w tej sprawie milczy? To na dachach trzeba głosić, dziękować, że tego dzieła podjął się z Woli Bożej wybrany prorok Grzegorz z Leszna i ta grupka Totus TUUS - dzieci moich zebranych wokół niego.
  Z woli ludu, mocą Ducha Świętego to się dokonało, to przyjął Bóg w Trójcy Jedyny. Tego dzieła nie można lekceważyć. Odwagi mówię do was synowie w kapłaństwie chrystusowym. Rozsławiajcie Króla Królów, bo wielka światłość przyszła do was, Syn jest wam dany, co rozprasza ciemności waszych dusz i serc.
  Odwagi w działaniu, tylko Król Polski ma potęgę, by zniszczyć te bataliony zła na „Polskiej Ziemi - Nowego Jeruzalem”. Mój Syn Jezus Chrystus Król Polski działa, oczyszczając swój naród wybrany.
  Zapraszajcie JEGO MAJESTAT BOGA ŻYWEGO PO TRZYKROĆ ŚWIĘTEGO do waszych parafii, diecezji, urzędów, rodzin, serc. Niech trwa ta perygrynacja tej figury.

  Niech będzie przyjmowana w wielkim dziękczynieniu i uwielbieniu, a cuda łaski popłyną. Polska zostanie uwolniona ze wszelkiego zła również mocą tych egzorcyzmów, tylko trzeba chcieć działać. I niech się tak stanie. Amen. Amen. Amen.

  http://domymodlitwyjp2.pl/
 • @Janisław 13:23:55
  Polska nową Jerozolimą?! I powiadasz Pan, że Matka Boska tak bredzi?! Pewnie za bardzo się schlała na Sylwestra. A przy okazji Panu też nieźle odwaliło :(

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031